AKTEN GROUP

Kuruluşumuz, kutu konusunda kalite, sorumluluk, iletişim ve teknolojiyi kullanarak, iş ortaklarına sınırsız hizmet ve çözüm sunmaktadır. Bu nedenle yıllardır Akten Group olarak tercih nedeni olduk. Akten Group politikamızın temel taşları; kaliteli, hızlı hizmet, anlayış, disiplin ve çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını kendini ilke edinmiştir. Teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.

Akten Group olarak sizlere temin ettiğimiz ürünler kalite kontrol aşamasından sonra müşteriye teslim edilmekte ve müşteri hassasiyetleri göz önünde bulundurularak talebe dayalı üretim yapmaktadır. 

Misyonumuz

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak, profesyonel bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini yüksek ve daimi kılmak en önemli amacımızdır. Bu amacı sağlamak için alanında uzman çalışanlarımız ve gelişmiş teknik sistemlerimizle büyük bir ekipten oluşmaktayız.

Vizyonumuz

Kuruluşumuzdan bu güne elde ettiğimiz tecrübemizi, gelişen teknoloji ve bilgimizle birleştirerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacağımızı, Sürekli gelişime katkı sağlamak amacıyla, çalışanlarımızın bilinçlendirilmesini, eğitilmesini ve uygun çalışma ortamını sağlayacağımızı, ürün kalitesini ve şirket karlılığını etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi, katkıyı daimi kılacağımızı şirket ve ülkemiz için taahhüt ederiz.

Akten Group

Hedefimiz Mersin’in merkezindeki ofisimizin Dünya’nın her noktasındaki müşterimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir.

Bizi takip edin